Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2.8B-101-R
UP2.8B-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2.8B-101-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2.8B-101-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH 780MA 622 MOHM
(in US Dollars)
1750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UP2.8B-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH 780MA 622 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 97855 pcs Data papier UNI-PAC 2.8
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm) afscherming Unshielded