Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 353VB3C14CR
353VB3C14CR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 353VB3C14CR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 353VB3C14CR
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 353VB3C14CR Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71272 pcs Data papier 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type VCXO Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 353 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang HCMOS Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±50ppm Frequentie 14.318MHz
gedetailleerde beschrijving 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 25mA