Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 353VB3C384R
353VB3C384R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 353VB3C384R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 353VB3C384R
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCXO 38.4000MHZ HCMOS SMD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 353VB3C384R Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCXO 38.4000MHZ HCMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 62979 pcs Data papier 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type VCXO Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 353 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang HCMOS Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±50ppm Frequentie 38.4MHz
gedetailleerde beschrijving 38.4MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 25mA