Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 353WB5C500R
353WB5C500R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 353WB5C500R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 353WB5C500R
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS SMD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 353WB5C500R Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCXO 50.0000MHZ HCMOS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41406 pcs Data papier 353 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 5V
Type VCXO Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 353 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang HCMOS Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±25ppm Frequentie 50MHz
gedetailleerde beschrijving 50MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 30mA