Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 377NB3C1660T
377NB3C1660T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 377NB3C1660T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 377NB3C1660T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 377NB3C1660T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC VCXO 166.0000MHZ LVDS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 10921 pcs Data papier 377 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 2.5V
Type VCXO Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie 377 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVDS Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±50ppm Frequentie 166MHz
gedetailleerde beschrijving 166MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 55mA
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA Base Resonator Crystal
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm