Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 416F27123IAT
416F27123IAT
416F27123IAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 416F27123IAT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 416F27123IAT
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 416F27123IAT Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 27.120 MHZ 10PF SMT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5804 pcs Data papier 416 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serie 416
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead Temperatuur -40°C ~ 85°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Belastingscapaciteit 10pF
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Tolerance ±20ppm frequentie Stabiliteit ±30ppm
Frequentie 27.12MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
gedetailleerde beschrijving 27.12MHz ±20ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead