Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 416F3201XCLR
416F3201XCLR
416F3201XCLR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 416F3201XCLR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 416F3201XCLR
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 416F3201XCLR Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 32.000 MHZ 12PF SMT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 133644 pcs Data papier 416 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serie 416
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead Temperatuur -20°C ~ 70°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Belastingscapaciteit 12pF Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.018" (0.45mm) Frequency Tolerance ±10ppm
frequentie Stabiliteit ±15ppm Frequentie 32MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms gedetailleerde beschrijving 32MHz ±10ppm Crystal 12pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead