Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 416F37422CTR
416F37422CTR
416F37422CTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 416F37422CTR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 416F37422CTR
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 416F37422CTR Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 37.400 MHZ 6PF SMT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 109679 pcs Data papier 416 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serie 416
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead Temperatuur -20°C ~ 70°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Belastingscapaciteit 6pF Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.018" (0.45mm) Frequency Tolerance ±20ppm
frequentie Stabiliteit ±20ppm Frequentie 37.4MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms gedetailleerde beschrijving 37.4MHz ±20ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead