Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 416F38412IAT
416F38412IAT
416F38412IAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 416F38412IAT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 416F38412IAT
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT
Product parameter
Onderdeel nummer 416F38412IAT Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4576 pcs Data papier 416 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serie 416
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead Temperatuur -40°C ~ 85°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Belastingscapaciteit 10pF
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Tolerance ±10ppm frequentie Stabiliteit ±20ppm
Frequentie 38.4MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
gedetailleerde beschrijving 38.4MHz ±10ppm Crystal 10pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead