Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 416F38435CTT
416F38435CTT
416F38435CTT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 416F38435CTT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 416F38435CTT
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT
Product parameter
Onderdeel nummer 416F38435CTT Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5876 pcs Data papier 416 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serie 416
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead Temperatuur -20°C ~ 70°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Belastingscapaciteit 6pF
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Tolerance ±30ppm frequentie Stabiliteit ±50ppm
Frequentie 38.4MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
gedetailleerde beschrijving 38.4MHz ±30ppm Crystal 6pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead