Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 416F40611CDT
416F40611CDT
416F40611CDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 416F40611CDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 416F40611CDT
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT
Product parameter
Onderdeel nummer 416F40611CDT Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5026 pcs Data papier 416 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serie 416
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead Temperatuur -20°C ~ 70°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Belastingscapaciteit 18pF
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Tolerance ±10ppm frequentie Stabiliteit ±10ppm
Frequentie 40.61MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
gedetailleerde beschrijving 40.61MHz ±10ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead