Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 416F40613AST
416F40613AST
416F40613AST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 416F40613AST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 416F40613AST
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT
Product parameter
Onderdeel nummer 416F40613AST Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5472 pcs Data papier 416 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) Serie 416
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead Temperatuur -10°C ~ 60°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Belastingscapaciteit Series
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Tolerance ±10ppm frequentie Stabiliteit ±30ppm
Frequentie 40.61MHz ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
gedetailleerde beschrijving 40.61MHz ±10ppm Crystal Series 100 Ohms 4-SMD, No Lead