Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 425F39E016M0000
425F39E016M0000
425F39E016M0000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 425F39E016M0000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 425F39E016M0000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 425F39E016M0000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 16.0000MHZ 20PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 149098 pcs Data papier 425 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie 425
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead Temperatuur -40°C ~ 85°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Belastingscapaciteit 20pF Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.026" (0.65mm) Frequency Tolerance ±30ppm
frequentie Stabiliteit ±50ppm Frequentie 16MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms gedetailleerde beschrijving 16MHz ±30ppm Crystal 20pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead