Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 445I32H20M00000
445I32H20M00000
445I32H20M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 445I32H20M00000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 445I32H20M00000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 445I32H20M00000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 20.0000MHZ 32PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 96470 pcs Data papier 445 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 445
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, No Lead Temperatuur -40°C ~ 85°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Belastingscapaciteit 32pF Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.053" (1.35mm) Frequency Tolerance ±30ppm
frequentie Stabiliteit ±20ppm Frequentie 20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms gedetailleerde beschrijving 20MHz ±30ppm Crystal 32pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead