Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 445W22H12M00000
445W22H12M00000
445W22H12M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 445W22H12M00000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 445W22H12M00000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 445W22H12M00000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 12.0000MHZ 32PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 119068 pcs Data papier 445 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 445
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, No Lead Temperatuur 0°C ~ 50°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Belastingscapaciteit 32pF Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.053" (1.35mm) Frequency Tolerance ±20ppm
frequentie Stabiliteit ±20ppm Frequentie 12MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms gedetailleerde beschrijving 12MHz ±20ppm Crystal 32pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead