Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 445W23K27M00000
445W23K27M00000
445W23K27M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 445W23K27M00000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 445W23K27M00000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 445W23K27M00000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 27.0000MHZ 8PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 140786 pcs Data papier 445 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 445
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, No Lead Temperatuur 0°C ~ 50°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Belastingscapaciteit 8pF Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.053" (1.35mm) Frequency Tolerance ±20ppm
frequentie Stabiliteit ±30ppm Frequentie 27MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms gedetailleerde beschrijving 27MHz ±20ppm Crystal 8pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead