Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > 445W33G25M00000
445W33G25M00000
445W33G25M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 445W33G25M00000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 445W33G25M00000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 445W33G25M00000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 25.0000MHZ 30PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 147385 pcs Data papier 445 Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie 445
ratings - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD, No Lead Temperatuur 0°C ~ 50°C
Operating Mode Fundamental montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Belastingscapaciteit 30pF Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.053" (1.35mm) Frequency Tolerance ±30ppm
frequentie Stabiliteit ±30ppm Frequentie 25MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms gedetailleerde beschrijving 25MHz ±30ppm Crystal 30pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead