Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 520L15CT16M3677
520L15CT16M3677
520L15CT16M3677
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 520L15CT16M3677 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 520L15CT16M3677
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC TCXO 16.367667MHZ CSNWV SMD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 520L15CT16M3677 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC TCXO 16.367667MHZ CSNWV SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51816 pcs Data papier 520 SeriesFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type TCXO Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Serie 520 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang Clipped Sine Wave Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm) Functie -
frequentie Stabiliteit ±1.5ppm Frequentie 16.367667MHz
gedetailleerde beschrijving 16.367667MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 2mA