Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 633E15006C3T
633E15006C3T
633E15006C3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 633E15006C3T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 633E15006C3T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 150.0000MHZ LVPECL SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 633E15006C3T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 150.0000MHZ LVPECL SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27470 pcs Data papier 633 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie 633 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.039" (1.00mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±20ppm Frequentie 150MHz
gedetailleerde beschrijving 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 88mA