Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 636L3I024M00000
636L3I024M00000
636L3I024M00000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 636L3I024M00000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 636L3I024M00000
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 24.000MHZ HCMOS TTL SMD
(in US Dollars)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 636L3I024M00000 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 24.000MHZ HCMOS TTL SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64256 pcs Data papier 636 ModelFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)