Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 637E15003C2T
637E15003C2T
637E15003C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 637E15003C2T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 637E15003C2T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 84.7739MHZ LVPECL SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 637E15003C2T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 84.7739MHZ LVPECL SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30239 pcs Data papier 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 2.5V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie 637 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±50ppm Frequentie 84.7739MHz
gedetailleerde beschrijving 84.7739MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 88mA