Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 637L16256A2T
637L16256A2T
637L16256A2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 637L16256A2T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 637L16256A2T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 637L16256A2T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 21606 pcs Data papier 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 2.5V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie 637 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVDS Temperatuur -10°C ~ 60°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±20ppm Frequentie 162.5MHz
gedetailleerde beschrijving 162.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 66mA