Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 637P14852I3T
637P14852I3T
637P14852I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 637P14852I3T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 637P14852I3T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 148.5000MHZ LVPECL SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 637P14852I3T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 148.5000MHZ LVPECL SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28698 pcs Data papier 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie 637 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±100ppm Frequentie 148.5MHz
gedetailleerde beschrijving 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 88mA