Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 637V14855I3T
637V14855I3T
637V14855I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 637V14855I3T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 637V14855I3T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 637V14855I3T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28256 pcs Data papier 637 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie 637 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVDS Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±25ppm Frequentie 148.5MHz
gedetailleerde beschrijving 148.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 66mA