Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 653E5002I3T
653E5002I3T
653E5002I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 653E5002I3T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 653E5002I3T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 50.0000MHZ LVPECL SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 653E5002I3T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 50.0000MHZ LVPECL SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32390 pcs Data papier 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 653 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±100ppm Frequentie 50MHz
gedetailleerde beschrijving 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 88mA