Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 653P22503C2T
653P22503C2T
653P22503C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 653P22503C2T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 653P22503C2T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 653P22503C2T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 225.0000MHZ LVPECL SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11580 pcs Data papier 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 2.5V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 653 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±50ppm Frequentie 225MHz
gedetailleerde beschrijving 225MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 88mA