Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 653V15362I3T
653V15362I3T
653V15362I3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 653V15362I3T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 653V15362I3T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 653V15362I3T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 153.6000MHZ LVDS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27859 pcs Data papier 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie 653 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVDS Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.055" (1.40mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±100ppm Frequentie 153.6MHz
gedetailleerde beschrijving 153.6MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 66mA