Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > oscillatoren > 656P24576C3T
656P24576C3T
656P24576C3T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 656P24576C3T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 656P24576C3T
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 245.7600MHZ LVPECL SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 656P24576C3T Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving OSC XO 245.7600MHZ LVPECL SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 34174 pcs Data papier 656P/L Series DatasheetFrequency Code Table
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie 656P ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±20ppm Frequentie 245.76MHz
gedetailleerde beschrijving 245.76MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 54mA (Typ)