Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > 73L4R22F
73L4R22F
73L4R22F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 73L4R22F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 73L4R22F
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES 0.22 OHM 1% 1/4W 1206
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
In Stock 3277784 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 73L4R22F Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES 0.22 OHM 1% 1/4W 1206 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 3277784 pcs Data papier 73Lx, 73Ex Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket 1206
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie 73Lx
panel Mode 220 mOhms Vermogen (Watt) 0.25W, 1/4W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 220 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film