Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > 73WL6R082J
73WL6R082J
73WL6R082J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 73WL6R082J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 73WL6R082J
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES 0.082 OHM 5% 1W 2010 WIDE
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
In Stock 729527 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 73WL6R082J Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES 0.082 OHM 5% 1W 2010 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 729527 pcs Data papier 73WLx, WEx Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±350ppm/°C Leverancier Device Pakket 2010
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) Serie 73WLx
panel Mode 82 mOhms Vermogen (Watt) 1W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.71mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 82 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film