Huis > producten > weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > 73WL7R200F
73WL7R200F
73WL7R200F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 73WL7R200F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 73WL7R200F
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES 0.2 OHM 1% 2W 2512 WIDE
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
In Stock 264327 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
4000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 73WL7R200F Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES 0.2 OHM 1% 2W 2512 WIDE Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 264327 pcs Data papier 73WLx, WEx Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket 2512
Size / Dimension 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm) Serie 73WLx
panel Mode 200 mOhms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.71mm)
Kenmerken Current Sense Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 200 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Samenstelling Thick Film