Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 741X043470JP
741X043470JP
741X043470JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 741X043470JP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 741X043470JP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0404
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 741X043470JP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0404 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4701625 pcs Data papier 740-746(C,X) Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) Serie 741
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 47 Vermogen per Element 62.5mW
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0404 (1010 Metric), Convex
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 2
Aantal Pins 4 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.018" (0.45mm)
gedetailleerde beschrijving 47 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex circuit Type Isolated