Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 742C083392JP
742C083392JP
742C083392JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 742C083392JP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 742C083392JP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 1206
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 742C083392JP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5427942 pcs Data papier 740-746(C,X) Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie 742
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 3.9k Vermogen per Element 62.5mW
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Andere namen 742C083392JPDKR Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal weerstanden 4 Aantal Pins 8
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm) gedetailleerde beschrijving 3.9k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals