Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 744C083470JP
744C083470JP
744C083470JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 744C083470JP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 744C083470JP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 47 OHM 2012
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 744C083470JP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 4 RES 47 OHM 2012 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 799109 pcs Data papier 740-746(C,X) Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm) Serie 744
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 47 Vermogen per Element 125mW
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos 2012, Concave, Long Side Terminals
Andere namen 744C083470JPDKR Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal weerstanden 4 Aantal Pins 8
montage Type Surface Mount Fabrikant Standaard Levertijd 22 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.028" (0.70mm)
gedetailleerde beschrijving 47 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals circuit Type Isolated