Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 752081472JP
752081472JP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 752081472JP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 752081472JP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 752081472JP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SRT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54993 pcs Data papier 752 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm) Serie 752
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 4.7k Vermogen per Element 80mW
Packaging Bulk Verpakking / doos 8-SRT
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 7
Aantal Pins 8 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.53mm)
gedetailleerde beschrijving 4.7k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT circuit Type Bussed