Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 753241102FP
753241102FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 753241102FP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 753241102FP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 22 RES 1K OHM 24DRT
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 753241102FP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 22 RES 1K OHM 24DRT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41189 pcs Data papier 753 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±1%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm) Serie 753
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 1k Vermogen per Element 40mW
Packaging Bulk Verpakking / doos 24-DRT
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 22
Aantal Pins 24 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.53mm)
gedetailleerde beschrijving 1k Ohm ±1% 40mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT circuit Type Bussed