Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 753243201GPTR13
753243201GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 753243201GPTR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 753243201GPTR13
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 12 RES 200 OHM 24DRT
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 753243201GPTR13 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 12 RES 200 OHM 24DRT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74016 pcs Data papier 753 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm) Serie 753
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 200 Vermogen per Element 80mW
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 24-DRT
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 12
Aantal Pins 24 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.53mm)
gedetailleerde beschrijving 200 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT circuit Type Isolated