Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 766143220GP
766143220GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 766143220GP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 766143220GP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC
(in US Dollars)
840 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 766143220GP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 85714 pcs Data papier 766 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) Serie 766
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 22 Vermogen per Element 160mW
Packaging Tube Verpakking / doos 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen 766-143-R22P Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal weerstanden 7 Aantal Pins 14
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.069" (1.75mm) gedetailleerde beschrijving 22 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)