Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 766143332GP
766143332GP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 766143332GP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 766143332GP
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC
(in US Dollars)
840 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 766143332GP Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 99462 pcs Data papier 766 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) Serie 766
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 3.3k Vermogen per Element 160mW
Packaging Tube Verpakking / doos 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 7
Aantal Pins 14 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.069" (1.75mm)
gedetailleerde beschrijving 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) circuit Type Isolated