Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 767141102GPTR13
767141102GPTR13
767141102GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 767141102GPTR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 767141102GPTR13
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 767141102GPTR13 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 13 RES 1K OHM 14SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 95013 pcs Data papier 767 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Serie 767
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 1k Vermogen per Element 100mW
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 13
Aantal Pins 14 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.093" (2.36mm)
gedetailleerde beschrijving 1k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) circuit Type Bussed