Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 767143103GPTR13
767143103GPTR13
767143103GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 767143103GPTR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 767143103GPTR13
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 767143103GPTR13 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 104016 pcs Data papier 767 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) Serie 767
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 10k Vermogen per Element 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 7
Aantal Pins 14 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.093" (2.36mm)
gedetailleerde beschrijving 10k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) circuit Type Isolated