Huis > producten > weerstanden > Resistor Networks, Arrays > 768161473GPTR13
768161473GPTR13
768161473GPTR13
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 768161473GPTR13 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 768161473GPTR13
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 768161473GPTR13 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 93241 pcs Data papier 768 Series Datasheet
Categorie weerstanden Tolerantie ±2%
temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) Serie 768
Weerstand-Ratio-Drift - Weerstand matching ratio -
Weerstand (Ohm) 47k Vermogen per Element 100mW
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperatuur -55°C ~ 125°C Aantal weerstanden 15
Aantal Pins 16 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm)
gedetailleerde beschrijving 47k Ohm ±2% 100mW Power Per Element Bussed 15 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) circuit Type Bussed