Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > ATS12ASM-1
ATS12ASM-1
ATS12ASM-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ATS12ASM-1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ATS12ASM-1
Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
(in US Dollars)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ATS12ASM-1 Fabrikant CTS Electronic Components
Beschrijving CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 320917 pcs Data papier ATS(-SM) Series Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MHz Crystal
Size / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm) Serie ATS-SM