DPD120050-P1/R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DPD120050-P1/R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DPD120050-P1/R
Fabrikant CUI, Inc.
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5261 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DPD120050-P1/R Fabrikant CUI, Inc.
Beschrijving AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5261 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht -
Voltage - Output 12V Voltage - Input 120VAC
Size / Dimension - Serie -
Region Gebruikt North America Vermogen (Watt) 6W
Polarisatie Positive Tip, Negative Sleeve Output Connector Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm
Andere namen DPD120050P1/R
Q898693
Temperatuur -
Geen laadvermogen verbruik - Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Input Type Fixed Blade Input Connector NEMA 1-15P
Formulier Wall Mount doeltreffendheid -
gedetailleerde beschrijving 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Current - Output (Max) 500mA
Snoerlengte 72" (1.83m) goedkeuringen -