V7806-500
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V7806-500 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | V7806-500 |
|---|---|
| Fabrikant | CUI, Inc. |
| Beschrijving | DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 20 pcs | 40 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 60 pcs | 100 pcs | 260 pcs | 500 pcs | ||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | V7806-500 | Fabrikant | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 18305 pcs | Data papier | V78-500 Series |
| Categorie | Power Supplies - Board Mount | Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 2 | - | Voltage - Output 1 | 6.5V |
| Voltage - Input (Min) | 8V | Voltage - Input (Max) | 32V |
| Type | Linear Regulator Replacement | Size / Dimension | 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) |
| Serie | V78-500 | Vermogen (Watt) | 3.25W |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | 3-SIP Module |
| Andere namen | 102-1710 656-90841R V7806500 |
Temperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen | 1 | montage Type | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 8 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Kenmerken | OTP, SCP |
| doeltreffendheid | 94% | gedetailleerde beschrijving | Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 8V - 32V Input |
| Current - Output (Max) | 500mA | Beheersfuncties | - |