VOF-275-15-1
VOF-275-15-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VOF-275-15-1 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VOF-275-15-1
Fabrikant CUI, Inc.
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 160W/275W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 929 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
60 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VOF-275-15-1 Fabrikant CUI, Inc.
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 160W/275W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 929 pcs Data papier VOF-275 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 15V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.1mm) Serie VOF-275
Vermogen (Watt) 160W (275W Forced Air) Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Minimale belasting vereist - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Adjustable Output, PFC, Standby Output, Universal Input doeltreffendheid 88%
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 18.33A 80 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 18.33A