Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DAM15PA152
DAM15PA152
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DAM15PA152 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DAM15PA152
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8912 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DAM15PA152 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8912 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie D*M Packaging Bulk
Andere namen IDAM15PA152 Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 15
montage Type Panel Mount Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A