Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DAM15SA101
DAM15SA101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DAM15SA101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DAM15SA101
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10355 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DAM15SA101 Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10355 pcs Data papier DAM15SA101
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 20-28 AWG
Nominale spanning - Beëindiging Solder Cup
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium
Serie D*M Packaging Bulk
Andere namen IDAM15SA101 Temperatuur -55°C ~ 125°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 15
montage Type Panel Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 7.5A contact type Signal