Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DAMM-15P-C
DAMM-15P-C
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DAMM-15P-C met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DAMM-15P-C
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5254 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DAMM-15P-C Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5254 pcs Data papier
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie 24308-Style, D*MM Packaging Bulk
Andere namen 051520-0060
DAMM15PC
IDAMM15PC
IDAMM15PC-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 15
montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 7.5A