Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > DAMME15SC
DAMME15SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DAMME15SC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DAMME15SC
Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DAMME15SC Fabrikant Cannon
Beschrijving CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3348 pcs Data papier DAMME15SC Datasheet
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge -
Nominale spanning - Beëindiging Solder
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A) Shell Material, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Serie 24308-Style, D*MM Packaging Bulk
Temperatuur -55°C ~ 150°C Aantal rijen 2
Aantal posities 15 montage Type Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materiaal behuizing Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) flens Feature Board Side (4-40)
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Huidige score 7.5A contact type Signal